Cocopunk
Biżuteria, która powstaje w mojej pracowni, jest połączeniem klasycznej elegancji oraz obecnie obowiązujących trendów . Prace wykonane są stuprocentowo ze srebra (w tym ręcznie kutych elementów ozdobnych), (...)
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęły Ci promocje Cocopunk!
CENA
KOLORY
Cocopunk
TAGI

kartka urodzinowa

srebrny naszyjnik

wesele Cocopunk

niebieskie

srebrne

kwiat kotek geometryczny białe

modny delikatny nowoczesne metalowej

geometryczny białe ślub minimalistyczny

nowoczesne metalowej zegar koła

Kianity w srebrze- kolczyki.

przedmiot został sprzedany
5/5 - 266 opinii
Kolczyki z kolekcji Circulario, wykonane zostały w całości ze srebra pr. 925. Średnica kółeczek wynosi 1,2cm. Dodatkowo, biżuterię zdobią piękne kropelki kianitów wielkości 0,7cm- w świetle dziennym kamienie maja kolor morski, w świetle sztucznym granatowy. Długość całkowita kolczyków, mierzona od szczytu sztyftów wynosi 3,4cm. Wielkość kolczyków jest idealna zarówno na co dzień jak i na wielkie wyjście. Zdecydowanie przyciągają oko, a niespotykany kolor doda elegancji i polotu każdej stylizacji.. W ofercie posiadam również naszyjnik i bransoletkę do kompletu. Biżuteria dotrze do Państwa zapakowana w eleganckie pudełeczko.
KOSZT TRANSPORTU

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Cocopunk naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   Handmade unikalne kolczyki • inne przedmioty kategorii biżuteria - kolczyki