Cocopunk
Biżuteria, która powstaje w mojej pracowni, jest połączeniem klasycznej elegancji oraz obecnie obowiązujących trendów . Prace wykonane są stuprocentowo ze srebra (w tym ręcznie kutych elementów ozdobnych), (...)
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęły Ci promocje Cocopunk!
CENA
KOLORY
Cocopunk
TAGI

z kamieniem

srebro oksydowane

perła Cocopunk

żółte

zielone

srebrne

duże zestaw gruba torba

nowoczesny masywna z ceramiki

gruba torba etui

z ceramiki naturalnymi

Srebro, peridot, hessonity- długie kolczyki koła boho.

przedmiot został sprzedany
5/5 - 245 opinii
Nowoczesne, bogate, "z pazurem". Kolczyki w stylu boho/etnicznym wykonane zostały ręcznie, w 100% z oksydowanego srebra pr. 925, w tym ręcznie kutych, młotkowanych kół o średnicy 2 cm. Dodatkowo zdobią je: -krople peridotów-0,6 cm, hessonity z naturalnymi wrostkami- 0,7cm, zawieszki z kółek o różnej fakturze, żmijki. Długość całkowita, mierzona od szczytu bigli, wynosi 9,3cm. Waga jednego kolczyka- 5,4grama. Gorąco polecam, praca jest bardzo oryginalna i wyrazista, a dodatek niezwykle pięknych kamieni stanowi idealne dopełnienie. Pasują zarówno do codziennych stylizacji, jak i na "wielkie wyjścia". Biżuteria dotrze do Państwa elegancko zapakowana.
KOSZT TRANSPORTU

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Cocopunk naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   Ręcznie robione wyjątkowe kolczyki • inne przedmioty kategorii biżuteria - kolczyki